Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-04-2014

Od sezonu 2011/12 Uczniowski Klub Sportowy w Lubaniu uczestniczy w dolnośląskich rozgrywkach młodziczek i kadetek. Siatkarki z roku na rok osiągają lepsze wyniki. W tym sezonie zawodniczki zajęły czwarte miejsce w województwie w kategorii kadetek i młodziczek.

Trzeci raz z rzędu nasze młode wychowanki uczestniczą w Finałach Mistrzostw Polski mini siatkówki organizowane przez Kinder Plus Sport. Siatkarskie trójki w każdym sezonie są wśród najlepszych klubów w Polsce.

9 kwietnia br. rozegrany został trzeci dolnośląski turniej w którym uczestniczyło 37 zespołów. Wyłoniono w jego trakcie 3 najlepsze drużyny. Nasz klub reprezentowały cztery zespoły. Wywalczyliśmy srebrne medale i awans do wielkiego finału, który rozegrany zostanie w Drzonkowie w dniach 30 czerwca 1 lipca 2014 r.