Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-04-2020

Informacja Burmistrza Miasta Lubań w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

W oparciu o stanowisko Państwowej Komisji Wyborczej, w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych informujemy, że zgodnie z art.182 ust. 5 w związku z art. 9 ust.1 i 3 Kodeksu wyborczego pełnomocnik komitetu wyborczego lub osoba przez niego upoważniona musi dokonać zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 roku, w godzinach pracy Urzędu Miasta Lubań.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz wprowadzonymi zmianami w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Lubań w zakresie przyjmowania interesantów, zgłoszenia kandydatów mogą zostać przesłane najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 roku, do godziny 14.00, także w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej – na adres: boi.um@miastoluban.pl (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Jednocześnie oryginał zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną,  na adres: Urząd Miasta Lubań ul. 7 Dywizji 14, 59-800 Lubań.

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej możliwe jest:

- uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów 

   przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,

-  potwierdzenie doręczenia do urzędu zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie za   

   pośrednictwem poczty elektronicznej – nie jest wymagany podpis elektroniczny.

 

Informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń można uzyskać także pod nr telefonu:

75 6464 439  lub 75 6464 499.

W załączniku stanowisko Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...