Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-03-2023

Światowy dzień wody obchodzony jest 22 marca i został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Święto zostało zainicjowane w czasie konferencji Szczytu Ziemi w 1992 roku (UNCED) w Rio de Janerio. Wszystkie kraje członkowskie ONZ przyjęły propozycję obchodzenia Dnia Wody.

Woda ma wpływ na as wszystkich, wszyscy powinniśmy podjąć działania mające na celu świadome korzystanie, konsumowanie i zarządzanie wodą w naszym życiu. Światowy Dzień Wody to idealna okazja, aby przypomnieć, jak istotna w naszym życiu jest woda. Ważna jest edukacja i świadomość. Od kilku lat 22 marca Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. próbuje zachęcić nasze lokalne społeczeństwo do chwilowej refleksji na temat wody. Do tej pory realizowane były w tym dniu konkursy dla dzieci i młodzieży , W tym roku, z uwagi na jubileusz Przedsiębiorstwa tj. 25lecie istnienia Spółki, postanowiliśmy zorganizować coś szczególnego - otworzyć dla naszych Odbiorców Usług drzwi naszych obiektów. Dnia 19.05.2023 roku chcielibyśmy przedstawić mieszkańcom miasta Lubań nasze obiekty, technologię, pracę w efekcie których dostarczamy wodę o dobrej jakości oraz odbieramy i oczyszczamy ścieki w sposób niezawodny troszcząc się o zapewnienie czystego i zdrowego środowiska naturalnego.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Lubań na wycieczkę edukacyjną do naszego Przedsiębiorstwa. Szczegóły na załączonym plakacie.

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...