Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

10-04-2023

Dzień marchewki

Dzień marchewki obchodzony jest 4 kwietnia. Dziś w naszej grupie odbyło się Marchewkowe Święto, które miało na celu zachęcić dzieci do chrupania tego zdrowego warzywa i częstego spożywania w najróżniejszych postaciach.

10-04-2023

Zielony ogródek

W naszej sali pojawił się kącik Zielony Ogródek w którym dzieci założyły hodowlę warzyw. Pierwszą czynnością jaką wykonały to napełnianie pojemników ziemią , sianie warzyw i na koniec podlanie wodą. Będziemy obserwować efekty naszej pracy.

02-04-2023

Rytmika - Rybki i Krab

Jednym uwielbianym przez dzieci zajęć jest rytmika. Podczas zajęć rytmiki jest piosenka. W większości na niej oparte są zabawy i ćwiczenia słuchowo - ruchowe. Dzieci tańczyły do piosenki Rybki i Krab, świetnie się przy tym bawiąc.

02-04-2023

Siejemy Rzeżuchę

Wielkanocny zajączek z rzeżuchą to praca wykonana przez dzieci. Zasiana rzeżucha w kubeczku, będzie ozdobą świąteczną i zdrowym dodatkiem do kanapek.

02-04-2023

Dzień Wody

Święto wody było wspaniałym radosnym dniem, który obfitował w atrakcję związaną z wodą. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną inspirowaną tematem wody, wykonaną z użyciem farby niebieskiej i balona.

02-04-2023

Kolorowy makaron

Zabawy sensoryczne z makaronem dostarczają dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych a także możliwości degustowania, segregowania, mieszania, przekładania,oraz krojenia.

02-04-2023

Malowanie kredkami

Dziś w żłobku zamiast zabawy dzieci malowały rysunki. Rozwój rysunku dziecka jest ściśle związany z rozwojem motoryki małej. Dziecko nabiera coraz większej precyzji w posługiwaniu się kredkami czy mazakami. Dzięki czemu rysunki stają się coraz subtelniejsze.

02-04-2023

Pierwszy Dzień Wiosny

Dzień 21 marca w naszym żłobku był szczególnie radosny i kolorowy. Żegnanie zimy i przywitanie wiosny związane jest bowiem z miłymi przeżyciami wszystkich dzieci. Zmieniła się dekoracja z zimowej na wiosenną. Dzieci tego dnia przebrane były za żabki, zaśpiewały piosenkę o żabce oraz wykonały przedstawienie pt. '' Wiosna ''.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...