Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-02-2013

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawałowe rytmy porwały do tańca niemalże wszystkich, którzy 14 stycznia przybyli do naszego przedszkola, aby wziąć udział we wspólnej zabawie karnawałowej.

06-02-2013

Koncert półfinalisty show „Mam Talent” w SP4

WSZYSTKO JEST MUZYKĄ

23 stycznia naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość – muzykujący góral, półfinalista muzycznego show „Mam Talent”, Jacenty Ignatowicz.

06-02-2013

Zabawa karnawałowa w SP4

    W piątek - 25 stycznia nasza szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do zabawy młodszych uczniów klas I-III.

05-02-2013

DZIEŃ MARCHEWKI

30 stycznia od rana w naszych salach było marchewkowo- pomarańczowo. Świętowaliśmy bowiem ,,Dzień Marchewki”, a wszystko to za sprawą realizowanego      w naszym przedszkolu programu edukacyjnego ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

04-02-2013

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 5 IM. JULIANA TUWIMA NR 5 W LUBANIU


   

                    Zapraszamy rodziców do zapisywania dzieci do Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Juliana Tuwima w Lubaniu.

30-01-2013

KOCHANEJ BABCI I DZIADKOWI

,,Dziś słoneczko jasno świeci,
zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki
składają życzenia..."


Nie lada to gratka - w przedszkolu gościliśmy Babcię i Dziadka!

23-01-2013

W KARNAWALE SAME BALE

”Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce”.

23-01-2013

Spotkanie z pszczelarzem w SP4

Wszyscy wiedzą, że zima za pasem, na dworze mróz i śnieg… Skąd pomysł, żeby rozmawiać o pszczołach, gdy one zamknięte w ulach próbują przetrwać najtrudniejszy czas – zimowe miesiące? A to za sprawą litery „u”, którą poznaliśmy na lekcji. „U” jak „ul”!!!

22-01-2013

Przedszkolaki z PM nr 3 składają życzenia Babciom i Dziadkom.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, dużo zdrowia, radości i miłości składają wnuczki i wnuki z grupy I i II.

21-01-2013

Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych

Od 1 września 2011 roku lubańskie szkoły podstawowe w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych realizują Projekt „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych”, który jest kluczowym elementem polityki oświatowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...